PROJE

BUGÜNÜN ve GELECEĞİN MERKEZİNDE

İstanbul’un parlayan yıldızı Kurtköy’de hayat Lens Yaşam Merkezi’ne endeksleniyor. Artık adres verenler, yol tarif edenler onu merkez kabul edecek. Çünkü o; yüzünü geleceğe dönmüş olanların, gençlerin ve tüm İstanbul’un yeni ilgi odağı olacak.

BENZERSİZ BİR TİCARİ YAŞAM

1.200 rezidansı ile Lens Yaşam Merkezi, planlı gelişen Kurtköy bölgesinin, geleceği parlak yaşam projesi olarak dikkat çekiyor. Farklı mimarisi, sıra dışı tarzı ve benzersiz konumuyla geleceği gören yatırımcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bölgedeki nüfusun hızlı bir ivmeyle artması,ulaşım kolaylıkları, iş dünyasının yatırımlarının yoğunlaşmasıyla Kurtköy cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Lens Yaşam Merkezi’nde yaklaşık 5.000-6.000 civarında nüfus olacağı öngörülüyor. 3 km’lik bir alanda iş dolayısıyla gelenler dahil olmak üzere, günlük ortalama 180.000 kişilik bir hareketlilik yaşanıyor. Geleceği görenler Lens Yaşam Merkezi’nde yerini alıyor.

ÜNİVERSİTE, TEKNOPARK, HASTANE,BANKACILIK ÜSSÜ... HEPSİ ÇEVRESİNDE

İstanbul’un en keyifli üniversite kampüsleri yakınınızda. Teknolojik özgürlük yaşatan Teknopark yürüme mesafesinde. Türkiye’nin önde gelen sanayi tesisleri, şirket genel merkezleri, bankacılık üsleri ve hastaneler hemen yakın çevresinde.

LYM MEYDAN

50000 m2 Meydan

Hayatı doyasıya yaşayın!

LYM REZİDANS

1200 Rezidans

Yaşamın merkezinde yeni eviniz sizi bekliyor

LYM MAĞAZA

240 Mağaza

Dünyaca ünlü markalara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

LYM OFİS

480 Ofis

Hem iş merkezleri hem de ulaşımın merkezinde yeni iş yeriniz hazır.

LYM Metro'ya

Metro Durağı Önünde

Metro istasyonu yanıbaşınızda

LYM Havaalanı'na

Yanıbaşınızda

Anadolu yakasının havaalanı, Sabiha Gökçen 7 dakika mesafede.

LYM Hastane'ye

600 Metre

Emsay Hospital, Kurtköy Ersoy Hastanesi 5 dakika yakınınızda

LYM Okul'a

200 Metre

Bahçeşehir Koleji, Kurtköy İlkokulu, Hazerfen Teknik Okulu ve daha bir çok okul

ALIŞVERİŞİN KALBİNDE BULUŞALIM

Lens Yaşam Merkezi; alışveriş merkezi ayrıcalığına sahip, 85 cadde dükkanıyla, sizi ihtiyacınız olan her şeye bir çırpıda ulaştıracak. Lens Yaşam Merkezi’nde özlediğimiz semt dükkanları eski tadında faaliyetlerini sürdürüyor. Mahalle kültürünün yansıması olan bu dükkanlarda alışveriş yapmak çok keyifli... Lezzet dolu restoran, kafeleri ve ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz mahalle esnafı konseptindeki dükkanlarıyla keyifli bir yaşam burada başlıyor…

ULAŞIMIN MERKEZİNDE BULUŞALIM

TEM, havalimanı, yeni metro hattı ve hızlı tren, projenin hemen yakınında. Üniversiteler, marinalar ve dopdolu bir yaşam onun yakın çevresinde. çünkü burası kara, hava, deniz tüm ulaşım olanaklarını bir arada sunan eşsiz bir nokta. Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan projenin metro kapısında… Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirler arası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor. Bir adımda İstanbul, bir adımda dünya…

YARINA GİDEN EN KAZANÇLI YOLUN ÜZERİNDE!

Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan proje, TEM Otoyolu’nun ve Metro İstasyonunun hemen yanı başında bulunuyor. Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirlerarası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

Projelerimiz

Rezidanslar

Ofisler

Mağazalar